O nás

Naša škôlka je miesto, ktoré prináša vzdelanie a zábavu deťom z celého sveta. Veríme, že detstvo je ten pravý čas položenia základov vzdelania, a že hry a zábava sú tie pravé prostriedky pre tento cieľ. Spájaním týchto dvoch presvedčení vytvárame a poskytujeme stimulujúce a uvoľnené prostredie pre rozvoj detských myslí.

Funiversity škôlka bola založená v roku 2004 na Gajovej ulici v Bratislave a o niekoľko rokov neskôr bola otvorená druhá škôlka na Úprkovej ulici ako škôlkarské oddelenie v rámci Cambridge International School.

Naša škôlka ponúka:

• Lákavé otváracie hodiny (7:00-19:00)
  • Služby počas celého roka vrátane letného obdobia (škôlka je zatvorená počas štátnych sviatkov a Vianočných prázdnin)
  • Nadštandardné služby
  • Pedagogickú starostlivosť a vzdelanie na vysokej úrovni
  • Profesionálny pedagogický tím zahrňujúci logopédiu a psychologickú podporu
  • Bezpečnosť a možnosť dohľadu (vďaka on-line kamerovému prístupu môžete vidieť svoje dieťa celý deň)
  • Anglicky hovoriace prostredie (všetky aktivity počas celého dňa prebiehajú v angličtine)
  • Príťažlivé a pre deti vhodné priestory a vybavenie, vrátane bazénu a sauny
  • Adekvátny detský jedálny lístok, umožňujúci vám výber jedla pre svoje dieťa, pravidelný pitný režim, zdravé jedlo a čerstvé ovocie/zeleninu každodenne
  • Širokú paletu mimoškolských aktivít (vzrušujúce výlety a akcie, sezónne kurzy...)
  • Individuálny prístup