Spomienky zostanú

02.07.2021

Posledné škôlkárske dobrodružstvo

Spomienky zostanú

Škôlka, základná, stredná či vysoká škola, ukončenie každej jednej vzdelávacej etapy má jednu krásnu spoločnú tradíciu, a to nájsť ten naj spôsob ako osláviť a spomenúť si na všetko, čo sme spolu prežili a užiť si vo veľkom tie posledné spoločné chvíľe. Prespávačka, tábor, výlet…čokoľvek a kdekoľvek, hlavne, že sme spolu a na mieste, ktoré si zapamätáme navždy. A práve tohtoročná prespávačka na takom mieste určite bola :), veď naša škôlka, miesto, ktoré je pre nás všetkých druhým domovom, je predsa to najideálnejšie miesto.

Po dni strávenom navštevovaním rôznych miest a vyškúšaní si množstva aktivít, sme sa vrátili späť do našej milovanej škôlky a ukončili sme ho opekačkou a diskotékou tak, aby sme síce vyčerpaní, ale s dobrým pocitom zaspali v našich triedach, vedľa svojich kamarátov.

Ďakujeme našim predškolákom za všetko, čo sme spolu prežili a želáme všetko najlepšie do ďalšieho veľkého dobrodružstva.