Oznam k Otvoreniu

06.02.2021

Info k Otvoreniu

Oznam k Otvoreniu

Tešíme sa, že Vám môžeme oznámiť, že Vláda a Ministerstvo školstva spúšťa opätovné otvorenie škôlok v riadnom režime od pondelka, 8.2.2021.

• Znovuotvorenie budú sprevádzať striktné epidemiologické opatrenia.
  • Škôlka bude opäť otvorená od 7:00 do 18:00.
  • Vraciame sa k pôvodnému režimu a triednym rozvrhom. Triedy budú opäť separované, s výnimkou ranných a poobedných hodín, kedy môžu byť deti zmiešané v rámci sekcií.
  • Opäť začneme používať vstupné vchody pre jednotlivé triedy tak, ako boli nastavené pred lockdownom. Deti prejdú pri príchode ranným filtrom.
  • Všetky deti (od Nursery po Y1) a učitelia budú používať celodenne rúška/ respirátory, a to najmenej počas celého budúceho týždňa. Dôvodom je potenciálne riziko spojené s novou mutáciou vírusu, ktorý sa šíri jednoduchšie aj medzi deťmi.
  • Každá trieda bude počas dňa využívať ionizátor.
  • Všetci zamestnanci budú pretestovaní v piatok, 5.2.2021.
  • Rodičia budú povinní sa preukázať negatívnym testom (jeden rodič). Test nesmie byť oficiálne  starší ako 7 dní, ale oceníme, ak bude aktuálny.
  • V pondelok, 8.2.2021 budú rodičia podpisovať Čestné prehlásenie. Prosím, uistite sa, že v pondelok prinesie dieťa do škôlky zákonný zástupca/ rodič.
  • V prípade, že sa vraciate zo zahraničia, postupujte podľa pokynov UVZ. Zostávate v domácej karanténe po dobu 14 dní, a na 8. deň karantény absolvujete PCR test.

Veríme, že sa v zdraví vidíme v pondelok. Ak by ste mali nejaké otázky, prosím, kontaktujte nás. Pre viac info: https://korona.gov.sk

Čestné vyhlásenie na stiahnutie:

Funiversity - CIS Staré mesto, Mlynská dolina, Koliba

Funiversity - CIS Horský park