Hop do vody!

Keď dávajú, ber :)

Hop do vody!

To, že pandémia ovplyvnila veľa vecí a veľa našich voľnočasových aktivít, vám určite nemusíme vravieť. Rovnako aj náš obľúbený plavecký krúžok bol bohužiaľ tento školský rok neuskutočniteľný. Avšak, ako sa vraví, keď dávajú, tak ber, akonáhle prišla možnosť využiť čo i len na pár dní opäť plavecké bazény, rozhodli sme sa neváhať a skočili sme po tejto príležitosti.

Aby sme z toho vyťažili maximum, zorganizovali sme týžďňový plavecký kurz, ktorý sme reálne dali dokopy za jeden deň a tu patrí veľká vďaka aj vám, rodičom, za rýchle prispôsobenie sa a spoluprácu.

Deti boli motivované, pripravené, plné očakávania a aj vďaka tomu sme v jedno pondelkové ráno naskočili do autobusov, užili si jazdu a po riadnom plaveckom tréningu, vyšantení sa vo vode, vychutnaní si obeda si všetci dali zaslúženú siestu :) Osvieženie v týchto horúcich júnových dňoch prišlo vhod a malo jednoznačne úspech.